Düzenli sahil yapısı ile İstanbul’un Kartal ilçesinin bir semti olan Atalar geniş yaşam alanında pek çok aile bireylerine ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul gibi büyük bir şehrin bir semti olarak fazlaca nüfus yoğunluğa sahip olması itibari ile günümüz mimari yapısında yükselen binalarda yaşayan bireylerin çoğunluğu pek çok alanda bireyleri hizmet sektöründen faydalanmaya yöneltmiştir. Yaşanılan şehrin konumu, kadınların iş hayatına atılım göstermesi, ve daha pek çok nedene bağlı olarak ücret karşılığı hizmet sektörünün imkanlarından her alanda faydalanmak isteyen bireylerin artış göstermesiyle sektörde bir açıklık olarak gördüğümüz halı yıkama hizmetini sizlere sunuyoruz.

Profesyonel olarak başladığımız günden bu yana verdiğimiz hizmetlerimizde Atalar halı yıkama sektörde adını duyurarak Atalar semtinde yaşayan bireylerin tüm halı yıkama ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede bir hizmetin alınmasına olanak sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek çıktığımız yolda hizmet kalitesinden ödün vermeden güveneceğiniz bir hizmeti sizlere sağlayarak halılarınızı son teknolojinin tüm imkanlarından faydalanmak dahilinde halılarınızı otomatik makinelerde yıkayarak tertemiz bir şekilde kullanımlarınıza sunuyoruz.

Evlerinizde halı yıkamanın büyük bir sorun olduğu aşikardır. Herhangi bir halı yıkama firmasına halınızı yıkatmak istediğinizde ise istediğiniz sonuçları elde edememeniz canınızın sıkılmasına neden olabileceği gibi boşa para harcamanın üzüntüsünü yaşayabilirsiniz. Hizmet sektöründe halı yıkama ihtyiaçlarınıza dair tüm sorunlarınızı kalıcı bir şekilde ortadan kaldıran firmamız en ideal olanaklarla ihtiyaçlarınızı karşılamanızı sağlamaktadır. Halı yıkamaya dair aklınzda kalan tüm soru işaretlerini konusunda uzman personellerimizin sizlere sağladığı en kaliteli ve en hızlı hizmetlerle Atalar halı yıkama farkı ile ortadan kaldırıyoruz.