Beylerbeyi halı yıkama, Üsküdar’ın Beylerbeyi semtinde kaliteli bir halı yıkama hizmeti arıyorsanız firmamız ile doğru adrestesiniz demektir. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden uzun yıllar sürdüğümüz hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti amacıyla gösterdiğimiz faaliyetlerden sizler de memnun kalacaksınız. Semttin adını alan firmamız tüm semt sakinlerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede bir halı yıkama ve temizliği hizmetini ihtiyaçlarınıza sunmaktadır. Sektörün önde gelen bir halı yıkama firması olan Beylerbeyi halı yıkama aradığınız temizlikte en doğru tercihiniz olarak halılarınızı teknoloji harikası otomatik makinelerde el değmeden yıkamaktadır.

Günümüz mimarisinin yükselen yapılarında yaşayanlar için çok daha büyük sorun olan halı yıkama işin için hizmet sektöründen faydalanmayı tercih eden bireyler memnuniyet garantili hizmetlerimizle tanışarak rahatlığın keyfini yaşayacak. Halı yıkamanın zorluklarını ve halı yıkatmanın memnuniyetsizliğini duymayacağınız firmamızda amacına uygun bir yıkama işlemi gerçekleştirilerek halılarını tertemiz bir şekilde kullanımlarınıza sunulmaktadır. Dikkat edilmediği takdirde sağlık problemlerini de yol açabilecek halılarınızın kirlenmesi düzenli olarak profesyonel kişilerce temizlenmesi gerekir.

Evlerinizde veya iş yerlerinizde kullandığınız halılarınızı yıkatma ihtiyacınızda her zaman sizlere kesintisiz bir hizmet sağlayan firmamız organik halı şampuanı ve bol su eşliğinde halılarınızı otomatik makinelerde el değmeden yıkayarak temizlemektedir. Hiçbir toz zerreciğinin dahi karşı koyamadığı hizmetlerimizde halılarınızı yaşam alanlarınızda güvenle kullanabileceksiniz. Beylerbeyi halı yıkama farkı ile alacağınız hizmetlerde sektörün rekabet ortamında en ekonomik fiyatlarla bütçenizi zorlamadan ve hiçbir zahmete girmeden halı yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Semt sakinlerinin gönül rahatlığı ile tercih ederek hizmetlerimizden faydalanabileceği çalışmalarımızda konusunda uzman personellerimiz kusursuz bir hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Otomatik makinede halılarım nasıl yıkanır

Yıkama işlemi sırasında halınız otomatik makinenin 24 ayrı fırçası ile halınızın her noktasına etki ederek yıkanmaktadır. Ayrıca kullandığımız Era 111 halı şampuanı ve bol su eşliğinde halılarınız dipten yüzeye temizlenene kadar yıkanmaktadır. Durulama suyunun temiz olarak akması itibariyle halılarınızın otomatik makinede yıkama işlemi sonlandırılmış olur.

Halıları ne kadar sürede teslim edersiniz

Fark yarattığımız hizmetlerimizde diğer firmaların yıkama işlemi için haftalarca beklettiği halılarınızı 5 gün içinde adresinize teslim ediyoruz. Otomatik makinelerle halı yıkmanın kolay ve pratik yolunu her anlamda hizmetlerine yansıtan firmamız sezon zamanı servis yoğunluğu ve halınızın miktarına bağlı olarak halılarınızı haftaları bulmayan kısa südre adresinize teslimini gerçekleştirecektir.

Halılarımı ne sıklıkta yıkatmalıyım

Halılarınızı kullanım yoğunluğunuza bağlı olarak düzenli bir şekilde yıkatmanız gerekir. Yıl boyu iş yerlerinizde kullandığınız halılarınızın iş yerini kullanım yoğunluğuna bağlı olarak çok daha sık kirlenmesine neden olacaktır. Bu nedenle yılda en az 2 veya 3 kez iş yerinizde kullandığınız halılarınızı yıkatırken evlerde daha az kullandığınız halılarınızı yılda en az 1 kez yıkatmanız gerekecektir.

Halımdaki çikolata lekeleri geçer mi

Özellikle ev hanımlarının titiz olduğu halılardaki leke problemlerinde kullandığımız halı şampuanı ile etkili sonuçlarla cevap verdiğimizi söylemek mümkün olacaktır. Evde küçük çocuğu bulunan ailelerin kış aylarında halılarının kirlenmesi ve üzerine bir şeyler dökülmesi kaçınılmaz olacaktır. Tüm problemleri gözeterek özel boraks katkılı halı şampuanını tercih eden Beylerbeyi halı yıkama halınızda lekeden eser kalmayacağının garantisini sizlere verecektir. Artık halınızın üzerine sergi sererek lekeleri kamufle etmek veya halınızı geçmeyen lekelerden ötürü değiştirmeyi düşünmek yerine lekelerin kaybolmasını sağlayan firmamızın kolay ve pratik çözümlerinden faydalanabilirsiniz.

Organik halı şampuanının faydaları nelerdir

Antialerjik özellikteki halı şampuanı sağlığınıza hiçbir tehdit oluşturmamakla birlikte halınızın sağlığınıza tehdit edecek boyutlara ulaşmasını da engellemektedir. Aktif köpük formülü sayesinde halınızda yapışkanlı yüzey bırakmayan halı şampuanı halılarınızın en dibinden başlayarak dipten yüzeye kir, toz ve bakterilerin taşınmasını sağlamaktadır. İlk yıkamada bile halınızdaki renklerin canlılığını ve parlaklığını fark edebileceğiniz halılarınızda halınızı yeni gibi kullanabileceksiniz.

Hizmetlerinizden faydalanmak için halılarımı firmanıza mı getirmem gerekiyor

İhtiyacınız olan halı yıkama işleminde hizmette kalite standartlarının çıtasını yükselterek ödün vermediğimiz kaliteli hizmet anlayışında Beylerbeyi halı yıkama olarak halılarınızı servis personellerimiz tarafından adresinizden alıp adresinize teslimini gerçekleştiriyoruz. Semt sakinleri olarak sizler de halı yıkama ihtiyaçlarınız için firmamızla yalnızca bir telefonunuzla iletişime geçerek halı yıkama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımıza bırakacağınız sipariş kaydının hemen ardından servis yoğunluğuna bağlı olarak mümkün olan en kısa sürede adresinize gelen personellerimiz halılarınızı teslim alarak firmamızda yıkanıp temizlenmesinin ardından adresinize teslimini gerçekleştirecektir. 08.00 ve 21.00 saatleri arasında sipariş kaydı için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Diğer firmalardan farkınız nedir

Halılarınızın güvenle tertemiz yıkanması, kaliteli hizmet anlayışı, kaliteli hizmette en ekonomik fiyat avantajları, konusunda uzman personellerimizin profesyonel bir hizmeti almanızı sağlaması, temiz ve nezih bir ortamda otomatik makinelerde halılarınızın yıkanması ve daha sayılabilecek pek çok neden diğer firmalarla aramızda olan farkı ortaya koyacaktır. Firmamızı ilk kez tercih ediyorsanız sizler de hizmet faaliyetlerimizdeki kaliteli fark ederek bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimizi anlamış olacaksınız. Ayrıca halılarınızı açık havada kurutmak yerine hava koşulları ve çevresel tozlardan etkilenmeyecek kapalı bir ortamda klimalar desteğiyle kurutmaktayız.

Halı yıkama ücreti ne kadar

Bütçenizi de düşünerek en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan firmamız en ekonomik halı yıkama fiyatları ile bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak. Metrekare birim fiyatı belirleyerek halınıza metrekare cinsinden bir fiyat politikası uygulayarak ücretini belirliyoruz. Bütçeniz için ekonomik olan bu hizmet için sizler de artık paranızı boşa harcadığınızı düşünmeyeceksiniz.

Ayrıca halı yıkama ücretini ödemek için firmamıza kadar gelmenize de gerek kalmayacak. Halılarınız firmamızda tertemiz bir şekilde yıkanarak paketlenmiş şekilde adresinize teslimi sırasında servis personellerimize halı yıkama ücretini ödeme şansına sahipsiniz. Nakit veya kredi kartı ile yapabileceğiniz ödeme işlemi için sizler de kapı da ödeme imkanının faydalarından yararlanmış olacaksınız.

Halılarım için yapılan yıkama işlemi sonrası herhangi bir işlem yapmam gerekir mi?

Beylerbeyi halı yıkama ve kurutma işlemleri sonrası konusunda uzman personelleri tarafından halınızın temizliğinin kontrolünü de gerçekleştirmektedir. Amacına uygun yıkama ve kurutma işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğinin kontrolünü sağlayan personellerimiz istenilen kalitede temizliğin gerçekleşmesiyle halılarınızı paketleme departmanına aktarmaktadır. Burada paketlenen halılarınız artık adresinize gönderilmek üzere servis personellerimize iletilecektir.

Halılarınızın temiz anlayışında her türlü kontrolünün sağlanmasıyla halılarınızı teslim aldığınızda ister kullanacağınız güne kadar halılarınızı saklayın isterseniz de yaşam alanlarınızda kullanmak üzere hemen serin. Gönül rahatlığı ile halılarınızı herhangi bir işleme tabi tutmadan kullanabilirsiniz.

Halıları ne zaman yıkatmalıyım

Kirlendiğini düşündüğünüz anda halılarınızı yıkatmanız gerekir. Yılda bir kez yıkattığınız evlerinizin halıları için yıkama işlemini baharın gelmesiyle halıları kaldırma zamanında yıkatmanız doğru olacaktır. Yıkanıp gelmesiyle gelecek kışa tertemiz bir şekilde saklayacağınız halılarınız sağlığınıza tehdit edecek hiçbir unsuru da içerisinde barındırmayacaktır. Tüm yıla yayılan hizmetlerimizde ayrıca dilediğiniz zaman belirli periyodlarda halılarınızı firmamıza yıkatabilirsiniz.

Semt sakinleri için aradıkları en kaliteli hizmeti sağlayan Beylerbeyi halı yıkama hizmet sektöründe halı yıkamaya dair tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede bir hizmeti sizlere sağlamaktadır. Halı yıkamaya dair tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturacağınız firmamız güvenle halılarınızı yaşam alanlarınızda tertemiz kullanacağınızın garantisini sizlere verecektir,