Kadıköy ilçesinin bir semti olan Dumlupınar’da semt sakinlerinin hizmet sektörüne dair arayışlarına bir alternatif olarak sunduğumuz hizmetlerimizde kaliteli bir hizmeti almanın ayrıcalığını Dumlupınar halı yıkama ile yaşayacaksınız. Sektördeki kaliteli hizmet açıklığını fark ederek müşteri ihtiyaçlarına stabil çözümler sunduğumuz firmamızda halı yıkamaya dair tüm soru ve sorunlarınızı çözüme kavuşturabileceksiniz. Hizmetin her aşamasında konusunda uzman personelleriyle hizmet faaliyetlerine aralıksız devam eden firmamız teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek halı yıkama sektörüne kazandırılan otomatik makinelerle kaliteli ve güvenilir bir hizmeti almanızı sağlamaktadır.

Evde halı yıkamanın zorluğu herkes tarafından bilinmektedir. Ayrıca İstanbul gibi kalabalık bir şehrin semtinde yükselen yapılara bağlı olarak çok katlı binalarda yaşayan insanların giderek arttığını söylemek gerekirse yaşanılan bu meskenlerde halı yıkama zor olduğu kadar kurutma işlemleri de başlı başına sorun olacaktır. Günlerinizi hatta haftalarınızı alacak halı yıkama işlemi yorulmanızın yanı sıra çeşitli sıkıntılarla da karşı karşıya kalmanıza neden olabilecektir. Yaşam alanlarınızda evinizin bir tane halısı olmadığı gibi halının tümünü yıkamayı düşünmek hem yorulmanıza ve çalışma verimliliğinizin düşmesine, günlerce ekleme ağrıları çekmenize neden olabileceği gibi halılarınızın nerede kurutulacağı problemini de beraberinde getirecektir. Halıları evde yıkamak yerine yalnızca sezonluk bir firmada halılarınızı yıkattığınızda ayrı bir problem olarak halılarınızın temizliğinden memnun kalmayacağınızı ve da kalmadığınızı söyleyebiliriz.

Sezonluk hizmet veren firmalar halılarınızı otomatik makinelerde yıkamak yerine personel gücünden faydalanarak tıpkı evde yaptığınız yöntemlerle halılarınızın yıkanmasını sağlayacak ve kurutma işlemini açık havada gerçekleştirerek. Gerçek bir temizliğin garantisini veremeyecek olan böyle firmalarda sizler de paranızı boşa harcamak ve yüzeysel bir temizlik yapmak yerine işin uzmanına bırakarak Dumlupınar halı yıkama firmamızda profesyonel bir halı yıkama ve temizlik hizmeti almanın rahatlığını ve keyfini yaşayabilirsiniz.

Halılarım firmanızda nasıl işlemlerden geçecek?

Halılarınız yıkama işlemi için firmamızda getirildiğinde ilk olarak toz alma makinesinde halılarınızın tozu alınır. İkinci makinede yıkama işlemi gerçekleştirilen halılarınız son olarak suyu alınmak üzere başka bir makineye yerleştirilir ve buradan da kurutma odamıza gönderilir. Kapalı bir mekan olan geniş çaplı kurutma odamızda hiçbir hava koşulundan etkilenmeden kısa sürede klimalar desteğiyle profillere asılarak kurutulan halılarınız temizliğinin ve kurumasının denetim personellerimiz tarafından kontrolünün gerçekleşmesiyle paketleme departmanına aktarımı sağlanmaktadır. Denetimden geçen halılarınız bu departmanında paketlenerek servis departmanına nakledilir ve kısa sürede adresinize teslimi sağlanarak halı yıkama işlemi sonlandırılır.