Esatpaşa’ da güveneceğiniz ve en kaliteli hizmeti alacağınız halı yıkama ve temizliği için artık arayış içerisine girmeyeceksiniz. Esatpaşa halı yıkama firmamız semtin tüm halı yıkama ihtiyaçlarına profesyonel çözüm olanakları ile karşılık vermektedir. Sektörde güveneceğiniz bir firma olarak yılların verdiği hizmet deneyimini sizlere en kaliteli biçimde yansıtan firmamız halılarınızı otomatik makinalarda yıkayarak temizlemektedir.

Zamanı etkin ve verimli kullanacağınız günleri halı yıkama ile uğraşarak boşa zaman kaybı yaşamanıza engel oluyoruz. Farklı yaşam alanlarınızda ortak bir kullanım imkanı bulduğunuz halılarınızı zahmetsizce yıkatabilirsiniz. Her müşteri potansiyelinin bütçesine uygun bir fiyat pılitikası izlediğimiz hizmetlerimizden faydalanmak için artık bütçenizi sarsmayacaksınız.

Üsküdar gibi gelişmiş bir ilçenin semti olan Esatpaşa’da aradığınız en kaliteli hizmetini firmamızda bulacaksınız.

Halı yıkama mevsimi olarak bilinen yaz günlerinde günlerinizi alan halı yıkama işinden hem kolay hem de pratik bir şekilde Esatpaşa halı yıkama ile artık hayal olmayacak. Evinizin dekorasyonunu tamamladığınız halılarınız temizliğiyle ışıl ışıl görünsün, kusursuz bir estetiği en şık haliyle salonuma yansıtsın istiyorsanız hizmetlerimizden faydalanarak otomatik makinalarda halılarınızı yıkatabilirsiniz. Profesyonelliğin konusunda uzman personellerimizle bütünleştiği hizmetlerimizde evinizin veya işyerinizin halılarını yıkıyor, tertemiz bir şekilde kullanmanıza firmamız garantisinde olanak sağlıyoruz.

Firmanızı neden tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız hiçbir anlatıma gerek duymadan bir kez hizmetimizden farkımızı fark edebilirsiniz. Diğer firmalardan çok farklı bir hizmet anlayışı ile her ayrıntısında özel olarak ilgilendiğimiz halılarınız tertemiz olacağı garantisiyle yıkanmaktadır. Diğer firmalarla karşılaştırma yaptığınızda diğer firmaların yalnızca halı yıkama sezonu olan yaz aylarında hizmet verdiğini göreceksiniz. Halınızı evde kendiniz yıkamanızla eşdeğer bir hizmet verecek olan diğer firmalar halılarınızı yerlere sererek yıkayarak açık havada kurumasını sağlayacaktır.

Firmamız otomatik makinalarda nasıl bir hizmet almamızı sağlar?

Profesyonel bir yıkama hizmeti alacağınız Esatpaşa Halı Yıkama firmamızda otomatik makineler farklı çözüm olanakları ile halılarınızın yıkanmasını sağlamaktadır. Yıkama işlemi için 3 ayrı makineden geçen halılarınız temizlik garantisinde yıkanmaktadır. İlk olarak halılarınız toz alma makinesine yerleştirilmekte ve bu makinede halılarınız üzerindeki tozlardan arındırılmaktadır. İkinci aşamada ayrı bir makinede bol köpük ve bol su ile yıkanan halılarınız temizliğinden emin olununcaya kadar yıkanmaktadır. Yıkama esnasında halılnızdaki kirli suyun temiz suya geçmesine kadar yıkama işlemine özel halı şampuanıile devam edilmektedir. Son olarak suyunu aldığımız başka bir makinede halılarınızın yıkama suyunun alınmasının ardından yıkama işlemi sonlandırılarak kurutulmak üzere başka bir alana konusunda uzman personellerimizin geçirimi tarafından sağlanır.