Esenevler, Ümraniye ilçesinin bir mahallesidir. Semt sakinlerinin halı yıkama hizmeti için arayışlarına bir son veren Esenevler halı yıkama diğer firmalara nazaran en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. Halı yıkatmaya dair geçmiş yıllarda yaşadığınız tecrübeyle memnun kalmadığınız hizmetleri artık geride bırakıyor ve güven duyacağınız hizmeti sizlere profesyonel olarak sağlıyoruz. Hizmette kalitenin ve güvenin tek adresi olan firmamız semt sakinleri için en güvenilir ve en hızlı hizmeti ekonomik koşullarda sağlayarak herm bütçeye uygun halı yıkama hizmeti vermektedir.

Halılarınızın türü ne olursa olsun gönül rahatlığı ile firmamıza yıkatacağınız halılarınız rahat edeceğiniz bir hizmette halılarınızı güvenle yaşam alanlarınızda kullanımlarınıza olanak sağlamaktadır. Diğer firmalarla karşılaştırdığınızda hem sunduğumuz hizmette hem de halılarınızın temizliğinde farkımızı fark edebileceksiniz. Çok katlı binalarda halı yıkamanın zorluğu, dışarıdan hizmet almak istediğinizde istediğiniz verimi alamamanız gibi sonuçlarla zarara uğradığınızı düşünebilirsiniz. Hiçbir zahmete girmeden halılarınızın yıkanması işlemine dair hiçbir sorun yaşamadan alacağınız halı yıkama hizmetinde halılarınızı orgsnik halı şampuanı ile yıkıyoruz.

Evlerinizde veya iş yerlerinizdek ullandığınız halılarınızı güveninizin bir eseri olarak tertemiz olarak kullanımlarınıza sunduğumuz halılarınızın temizliğini gördüğünüzde sizler de şaşıracaksınız. Beklentilerinizin de üstünde bir hizmet anlayışı ve temizlik kalitesiyle ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olan Esenevler halı yıkama halı yıkamaya dair aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı stabil bir şekilde çözüme kavuşturacak. Konusunda uzman personellerimizin verdiği hizmetlerde otomatik makinelerde yıkanan halılarınız güvenle tertemiz kullanımlarınız için en doğru tercih olacaktır.

Halıların ne sıklıkta yıkanması gerekir

Kullanım alanı ve kullanım yoğunluğuna bağlı olarak halılarınızı düzenli aralıklarda aksatmadan yıkatmanız gerekir. Evlerinizde kullandığınız halı ile iş yerlerinizde kullandığınız halılarınızın kullanım yoğunluğu birbirinden farklı olacaktır. Günün büyük çoğunluğunun iş yerlerinde geçtiği ve müşteri yoğunluğu da düşünülürse iş yerlerinizde kullandığınız halılarınız çok daha çabuk kirlenecektir. Bu nedenle iş yerlerinizde kullandığınız halılarınızı yılda 2 veya 3 kez yıkatırken daha az yoğunlukta evlerinizde kullandığınız halılarınızı yılda en az 1 kez yıkatmanız uygun olacaktır.

Otomatik makinede yıkanan halılarımı güvenle kullanabilir miyim

Sizlere en kaliteli hizmeti amaç edinerek otomatik makinelerde halılarınızın organik halı yıkama şampuanı ile yıkanmasını sağlayan Esenevler halı yıkama halılarınızı tüm toz, kir ve bakteriden arındırmaktadır. Elde yapılan yıkama işleminde yalnızca yüzeysel bir temizlik işlemine tabi tutulan halılarınız için artık eski usül yöntemleri geride bırakan firmamız otomatik makinelerde halılarınızı güven içinde sağlıkla tertemiz kullanmanıza imkan tanımaktadır. Temizliğinden ve tüm toz zerreciklerinden tamamı ile arınan halılarınızı güvenle kullanabilirsiniz.