İdealtepe halı yıkama, Maltepe ilçesini  bir mahallesi olan İdealtepe Marmara denizine kıyısı olan bir konuma sahiptir. İstanbul’un nüfus yoğunluğundan payını alan semt değişen ve gelişen çevre yapısı ile pek çok bireye ev sahipliği yapmaktadır. Nüfus yoğunluğuna bağlı olarak hizmet sektöründe yaşanan eğilim bireylerin ihtiyaçlarını hemen her sektörde karşılamak istediği anlamına gelmektedir. Hizmet sektöründe detaylı arge çalışmalarımız ile müşterilerinin dilek ve şikayetlerini göz önünde bulundurarak profesyonel bir hizmet sağlamayı amaç edinen İdealtepe halı yıkama işin uzmanı olarak uzun yıllar verdiği hizmet faaliyetine semt sakinleri için aralıksız devam etmektedir.

Günümüzüm yükselen çok katlı binaları, halı yıkamanın evlerde artık zor ve zahmetli bir iş olması, yaşanan zaman kaybı, kadınların iş hayatına atılmasıyla temizlik için harcayacak uzun uzadıya zamanın olmaması, kaliteli yaşam standartlarına uygun olarak yaşama isteği ve buna bağlı olarak daha pek çok nedenden ötürü halılarınızı bir firma yardımıyla yıkatmak isteyebilirsiniz.

İhtiyaçlarınızı gözeterek verdiğimiz hizmetlerimizde memnun kalacağınız bir hizmetin garantisini sizlere sağlamaktayız. Sektörde rakip firmaları açık ara geride bırakarak prfoesyonelliğin gerektirdiği her türlü hizmeti ihtiyaçlarınıza sağlayacak olan firmamız konusunda uzman personelleri ve otomatik makinelerle halılarınızı yıkama işlemini gerçekleştirmektedir.