Halı yıkamada yeni nesil teknolojiyle hizmet veren, derinlemesine ve hijyenik temizliği uygun fiyata ayağınıza getiren Kanlıca halı yıkama firmamız ile tanışın.

Zamanla kirlenen, lekelenen içine biriktirdiği tozlar yüzünden kötü görünen halılarınızı sizin için yıkıyoruz. Yapısı gereği üzerine gelen tozu, pisliği içine hapseden halılarınız bakterilerin çoğalmasına uygun bir zemin hazırlar. Belirli sürelerle derinlemesine yıkanarak temizlenmeyen halılar aile bireyleri için bazı üst solunum yolu rahatsızlıklarına yol açabilecek riskler taşır.

Uygun Fiyat, Derinlemesine Temizlik

Halılarınızı uygun fiyata derinlemesine temizliyoruz. Firmamız, halılarınızı cinsine göre ayırarak, en uygun yıkama yöntemiyle, bitki bazlı şampuanlarla, son teknoloji makinalarla yıkar. Siz, halılarınızı yıkamak için uygun bir yer arayışından, olası su faturası sürprizlerinden, halıyı kurutmak için geçireceğiniz uzun süre sıkıntısından ekonomik ve profesyonel bir çözümle kurtulursunuz. Kanlıca halı yıkama halılarınızı adresinizden alır maksimum 48 saatte adresinize tertemiz, ambalajlanmış olarak teslim eder.

Sökülen Halı Püsküllerine Çözüm

Halılarınız yıkanmadan evvel eğer gerekiyorsa firmamızın usta elleri tarafından tamir edilir. Herhangi bir yerinden yıpranan, ilmiği sökülen, iplikleri çıkışan halılarınızı özenle onarıyoruz. Ustalarımız, rengine ve türüne en uygun ipliği seçerek, belli olmayacak şekilde halınızı yeniden eski haline getiririrken, püskülü sökülen, çıkışan halınızın püskülü de yeniden örülür.

Özel Kurutma Odaları

Balkonda, terasta, bahçede yıkayıp günlerce açık havada kurumasını beklediğiniz halılar daha yerine yayılmadan kirlenir. Birçok yıkama yerinde de maalesef hala uygulanan bu açık havada günlerce bekleterek kurutma işlemi halınızın ıslakken tekrardan ortamdaki tüm tozu, isi içine çekmesine sebep olur.

Kanlıca halı yıkama, sizin özenle, derinlemesine yıkadığı halılarınızı durulayıp fazla suyunu aldıktan sonra, özel klimalı kurutma odalarında bekletir. Böylece halınız yıkanarak kazandığı temizliği ve hijyeni kaybetmeden kurur.