Ataşehir’de gelişmiş bir semt olarak görebileceğiniz Kayışdağı, pek çok kişinin tercih ettiği yaşam alanıdır. Kaliteli yaşam standardı çerçevesinde yükselen çok katlı yapılar, semtte artan nüfus yoğunluğu kadınların hemen her sektörde işe atılım göstermesi ve buna bağlı olarak pek çok neden için hizmet sektöründen faydalanma oranı da artış göstermiştir.

Hizmet sektörünün en önemli ihtiyaçları arasında yerini alan halı temizliği için ihtiyaçlarınıza en kaliteli ve profesyonel hizmeti sunan Kayışdağı halı yıkama zahmetsizce alacağınız bir hizmetin rahatlığını sizlere sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarının tam anlamıyla gözetildiği firmamızda semtin tüm halı yıkama ihtiyaçlarını özenle yıkıyor ve tertemiz kullanımlarınıza uygun hale getiriyoruz.

Genellikle temizlik işleriyle kadınların uğraştığı bilinmektedir. Yılda bir kez de olsa evde birden fazla kullandığınız halılarınızı yıkamak oldukça yorucu ve zahmetli bir iş olmakla birlikte dikkat etmediğiniz takdirde sağlık problemleri yaşamanız da kaçınılmaz olacaktır. İş hayatına atılan kadınlar için de büyük kolaylık olan halı yıkama hizmeti artık haftasonunuzu halı yıkama derdiyle geçirmenize gerek duymayacağınızı göstermektedir.

Kayışdağı halı yıkama olarak en kaliteli hizmetlerimizde tüm ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak özel bir hizmetten en ekonomik fiyatlarla faydalanmanızı sağlıyoruz. Halılarınızı yıkatmanın bir lüks olduğunu düşünmek yerine bir ihtiyaç olduğunu düşünerek halı yıkama hizmetindeki fiyat avantajlarından anlamanızı sağlıyoruz. Sağlığınız açısından da tamamen hijyenik bir ortamda otomatik makinelerde yıkanan halılarınızı tertemiz yaparak güveninize ve kullanımlarınıza sunuyoruz. Rahatlığı, konforu ve bütçenizden tasarruf etmenizi sağlayacak hizmetlerimizden kaliteli hizmeti en ekonomik fiyat avantajları ile alabileceksiniz.

Bizi diğer firmalardan ayıran özelliklerimiz

Diğer firmalar halı yıkama sezonunun açıldığı yaz aylarında hizmet vermektedir. Ayrıca sadece personel gücüyle yıkanan halılarınız çamaşırlarınız için piyasada bulunan toz detarjanlardan faydalanılarak yıkanmakta ve kurutma aşamasında açık hava kurutulması sağlanmaktadır. Firmamız ise halılarınızı dezenfektan özelliği yüksek özel halı şampuanı ile halılarınızı otomatik makinelerde yıkamaktadır. Temizliğinden emin olunana kadar makinelerde yıkanan halılarınız özel kurtuma odalarımıza alınarak hava ve tozla temas etmeyecek şekilde kurutulmaktadır. Hizmet kalitesinde ihtiyaçlarınızı düşünerek sizere en kaliteli ve güvenilir bir hizmet adına yılın tüm ayında hizmet vermeye devam ediyoruz. Her türlü halı yıkama ihtiyacınızda dilediğiniz zaman hizmetlerimizden faydalanma imkanına sahipsiniz.

Yıkamada halı şampuanının önemi

Halı şampuanı hakı yıkama için en önemli maddelerden biridir. Halının temizlenmesi ve toz ve bakterilerden arınarak halınızı tertemiz yapması gerekir ki halı yıkama amacına ulaşsın. Kayışdağı halı yıkama firmamız tarafından tercih edilen Era 111 halı şampuanı halılarınıza derinlemesine etki ederek tertemiz görünmesine ve güvenle kullanmanıza olanak sağlamaktadır.