İstanbul’un Pendik ilçesinin bir semti olan Kurtköy geniş bir alanda pek çok birey ve aileye ev sahipliği yapmaktadır. Günümüz mimarisinin gerektirdiği yüksek yapıları sıkça görebileceğiniz semtte yaşayan bireylerin hizmet sektörüne duydukları ihtiyaç da farklı alanlarda giderek artmaktadır. Farklı ihtiyaçlarınıza bağlı olarak hizmet sektöründe halı yıkama hizmetiyle ihtiyaçlarınıza cevap veren Kurtköy halı yıkama semtte alacağınız en kaliteli hizmeti sizlere sağlamaktadır. Halılarınızı yıkatmak için artık uzun yollar kat etmenizi halı yıkama firması aramanıza gerek kalmayacak.

Sektörde diğer firmaların çok daha üstünde bir hizmet anlayışı ile sanayi tipi otomatik makinelerde halılarınızın yıkanmasını sağlayan firmamız bu sayede temizliğinde garantisini sizlere vermektedir. Artık içiniz rahat bir şekilde güvenle teslim edeceğiniz halılarınızı beklentilerinizin de üstünde bir temizlikle kullanımlarınıza sunuyoruz. Evde halı yıkamanın zor ve zahmetli olduğu bilinen bir gerçektir. Halı yıkama için geniş bir yer olması, elde fırçalama için birden fazla kişinin yardım ediyor olması ve bol su gerekir. Çok katlı yapılarda ise yalnızca musluk suyu ile istenilen bol su elde edilemediği gibi genellikle halıları yalnızca bir kişi yıkamaktadır. Evlerinizde kullandığınız halılarınızı bir günde yıkamak istediğinizde halıların nasıl kuruyacağı derdiyle karşılaşmanız da muhtemel olacaktır. Günlere hatta haftalara yaydığınız halı yıkama ise tüm zamanınızı uzun bir dönem halı yıkamaya ayırmanız gerektiğini gösterir.

Halı yıkamaya dair tüm soru ve sorunlarınızı semtte kolaylıkla ortadan kaldırarak en kaliteli ve güvenilir hizmeti alacağınız Kurtköy halı yıkama zahmetsiz bir hizmeti almanızı sağladığı gibi memnun kalacağınız hizmetlerimizde hizmetin devamlılığını da sağlamaktadır. Uzun yılların verdiği iş deneyimine konusunda uzman personelleri ve otomatik makinelerle uygum içerisinde profesyonel bir hizmet veren firmamız sektörün aranılan bir firmasıdır.