İstanbul’un Kartal ilçesinde yer alan Orhantepe mahellesinde mahalle sakinlerine aradıkları en kaliteli hizmeti sağlayarak halı yıkama ihtiyaçlarını gideren Orhantepe halı yıkama firmamız profesyonel bir hizmet anlayışı ile memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturmaktadır. Halı yıkamanın zorluklarını bilerek sizlere bu yükten kolaylıkla kurtaran firmamız her bütçeye uygun hizmet bedelleriyle semtte en ekonomik koşullarda en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. Semtin neresinde olursanız olun sizler de hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kusursuz bir hizmet için halı yıkama hizmetine yeni bir ayrıcalık getiren firmamız diğer firmalardan bir adım öte çalışmalar sunarak otmatik makinelerde halılarınızın el değmeden yıkanmasına olanak sağlamaktadır. Teknolojinin sektöre kazandırdığı otmatik makin

Zor ve zahmetli bir iş olan halı yıkama beraberinde kurutma sorunlarını ve sağlık problemlerini de getirecektir. Yaşam alanlarınızda kullandığınız birden fazla halıyı kendiniz yıkamak istediğinizde bir güne sığdırarak yıkadığınız halılarınızı nerde ve nasıl kurutacağınızın endişesini taşıyabilirsiniz. Ayrıca evde yapacağınız halı yıkama ile sürekli musluğunuzdan akan suyun israfına ve verimli bir temizliğin sağlanamamasına neden olabilir. Sadece bir tek fırçayla saatlerce yapacağınız yıkama işlemi sonrası günler süren eklem ağrılarınız da özellikle çalışan kişiler için çalışma ortamlarında verim düşüklüğü yaşamasına sebep olabilecektir. Bilmediğiniz bir firmaya halıalrınızı yıkatırken de temizliğinden memnun kalmayarak boşa para harcadığınızı düşünebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı kolaylıkla ortadan kaldırabilecek olan Orhantepe halı yıkama otomatik makinelerle halılarınızı temizlik garantisiyle yıkayacaktır. Müşteri memnuniyetini amaç edinerek verdiğimiz hizmetlerimizde sizler de firmamız farkını halılarınızın temizliğiyle görebileceksiniz.