Sultangazi ilçesinin bir semti olan Yunus Emre’de hizmet sektöründe farklı bir alanda ihtiyaç duyduğunuz alternatif bir hizmet olarak halı yıkama arayışlarınıza bir son verecek olan Yunus Emre halı yıkama halı yıkamaya dair tüm soru ve sorunlarınıza alternatif çözümler sunacaktır. Uzun yılların verdiği hizmet deneyimiyle semtte en kaliteli hizmeti almanızı sağlayan firmamız teknolojinin sektöre kazandırdığı otomatik makinelerde halılarınızı yıkamaktadır. Artık temizlenmeyeceğini düşündüğünüz tüm endişelerinizi firmamızdan alacağınız hizmetle ortadan kaldırabileceksiniz. Müşteri memnuniyeti adına hizmet kalitemizden ödün vermeden siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde halılarınızı güvenle tertemiz bir şekilde yaşam alanlarınızda kullanabileceksiniz.

Halı yıkamanın tüm zorluklarını ortadan kaldırarak kolay ve pratik bir şekilde temizlenmesini sağlayan firmamız kısa sürede halılarınızı kullanmanıza olanak sağlayacaktır. Her türlü halı yıkama ihtiyacınızda antika halıdan yünlü halıya kadar halınızın türü ne olursa olsun firmamızda yıkatabilirsiniz. Güveninize ve memnuniyetinize kalıcı bir itimat oluşturarak uzun yıllar kullandığınız halılarınızı bile yeni gibi tertemiz kullanımlarınıza olanak sağlayan firmamız halılarınız için yıkama sırasında organik halı şampuanını tercih etmektedir.

Zamanınızdan ve bütçenizden tasarruf sağlamanızın en kolay yolu Yunus emre halı yıkama firmamızdan geçecek. Firmamızda tertemiz bir şekilde yıkanan halılarınızın rahatlığını yaşayacağınız firmamızda alacağınız hizmet konforu yüzünüzü güldürmeye yetecek. Kış aylarında yaşam alanlarınızın vazgeçilmez dekorasyon ürünlerinden olan halılarınız zamanla matlaşan rengiyle yaşam alanlarınızda kasvetli bir hava yaratabilecektir. Firmamızı tercih etmenizle birlikte ilk yıkamada bile fark edeceğiniz temizliğin verdiği ışıltı ile sizler de firmamız farkında ferahlığı ve estetiği yakalayarak halınızın renklerinin daha canlı ve parlak olmasını sağlayabilirsiniz.

Hizmetlerinizden faydalanmak için halılarımı firmanıza mı getirmem gerekiyor?

İhtiyaçlarınız doğrultusunda halı yıkama hizmetlerimizden faydalanmak için yalnızca firmamız müşteri hizmetlerini aramanız yeterli olacaktır. Bir telefonunuzla adresinize gelecek personellerimiz için müşteri danışmanlarımıza sipariş kaydınızı bırakabilirsiniz. Halılarınız adresinizden alınıp adresinize servis personellerimiz tarafından teslim edilecektir.