Maltepe ilçesinin bir mahallesi olan Zümrütevler’de artan halı yıkama ihtiyaçlarınıza doğru bir firma arıyorsanız Zümrütevler halı yıkama tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede en kaliteli hizmeti almanızı sağlamaktadır. Semtte yaşayan tüm bireylerin halı yıkama ihtiyaçlarına çözüm ortağı olarak halı yıkamaya dair tüm sorunları da giderebilecek olan firmamız en kaliteli hizmet anlayışı ile halılarınızın yıkanmasını ve temizlenmesini sağlamaktadır.

Sizler de artık halı yıkama işini bir lüx olarak değil firmamız farkında bir ihtiyaç olarak görecek ve gönül rahatlığı ile halılarınızı firmamıza teslim edebileceksiniz. Uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerimizde işin uzmanı olarak alacağınız en kaliteli hizmet için çalışmalarını aralıksız sürdüren firmamız teknolojinin tüm imkanlarından yararlanarak otomatik makinelerde halılarınızın yıkanmasını sağlamakta ve profesyonel bir hizmeti en kolay ve pratik yollarla almanızı mümkün kılmaktadır.

Zor ve zahmetli olan halı yıkama işini teknolojik makineler yardımı ile kolay ve pratik hale dönüştüren firmamız sektörde hizmet anlayışında farkını koyarak diğer firmalardan alacağınız hizmete nazaran çok daha üstün bir hizmet almanızı sağlamaktadır. Profesyonellikte yenilikçi anlayışımızın gerektirdiği her türlü teknolojiyi hizmetlerimize yansıttığımız firmamızda konusunda uzman personellerimizle tam bir ekip işi ortaya koyuyor ve halıalrınızı yıkama işlem isonrası güvenle kullanımlarınıza sunuyoruz.

Halı yıkama ihtiyaçlarınızda Zümrütevler halı yıkama semtte aradığınız tek firma olacak. Artık hangi firmaya halımı tertemiz yıkatırım diye endişeye kapılmanıza gerek kalmayacak. Sektörde sıkça duyacağını farkımızla memnun müşterilerimiz arasında sizleri de görmek hem firmamız hem de personellerimizi onurlandıracaktır. Kaliteli hizmetin her ve ve iş yerine firmamızfarkıyla ulaştığı semtte halı yıkama işi bizim işimiz diyerek sizlere ve ihtiyaçlarınıza kesintisiz bir hizmet sağlıyoruz.

Otomatik makinede halı yıkamanın avantajalrı nelerdir

Otatik makinelerde makinenin 24 fırçası da aynı anda halınızda temizlik işlemine başlamaktadır.ayrıca kullandığımız Era 111 halı şampuanı halınızda derinlemesine bir temizlik yapmaktadır. Elde yıkadığınızdan  çok daha güçlü bir etkiyle kısa sürede yıkanan halılarınız zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlanmasını mümkün kıldığı gibi temizliğin yüzeysel değil derinlemesine yapılmasını sağlamaktadır.